• Mbështetje Call 0516-87351117

Rreth nesh

Ne të përqëndrohet në shumicë e mëndafshi, pëlhurë prej fije artificiale bambu dhe sende pambuku. Shumica e produkteve tona kanë marrë " OEKO - Tex STANDARD 100 " certifikatë për ekologjinë e tekstilit, duke garantuar se ata janë të lirë nga ndotesve dëmshme dhe miqësore për mjedis të pastër dhe të shëndetshëm.

KINGGOAL  ka qenë e specializuar në pillows impeccably elegant dhe të dizajnuara bukur, duvets, batanije, hedh, dhe mbulesa e plotë krevat nga pillowcases në fletë dhe duvet mbulon për mbi 20 vjet. 

Produkte Show-Silk Products

Silk Bedding Set

Silk pillowcase

Silk Udhëtimi Set

Silk jorgan

Silk jastëk

Silk Sheet Pajisur

Silk batanije

Silk veshje gjumi

Pambuku Bedding Set