• повик за поддршка 0516-87351117

за нас

Ние се фокусира на продажба на големо на свила, бамбус вискоза и памук предмети. Поголемиот дел од нашите производи имаат добиено " OEKO - Tex стандард 100 " сертификат за текстил екологија, гарантирајќи тие се ослободени од штетни загадувачи и пријателски за чиста и здрава животна средина.

KINGGOAL  е специјализирана во беспрекорно стилски и убаво дизајниран перници, јоргани, ќебиња, фрла, како и целосна облоги кревет од перници на листови и duvet покрива повеќе од 20 години. 

Производи Покажи-свила производи

Свила постелнина во собата

свила pillowcase

Свила Патување Постави

свила ватенка

свила перница

Свила опремени лист

ќебе свила

свила спално

Памук Компјутери Постави